Maandag

10-sep-18

19:00 - 20:00

A1

FC Bal Op Het Dak

3

Gijpvogels

2

Maandag

10-sep-18

20:00 - 21:00

A1

Hardinxveld 13

4

Bettersafe International

1

Maandag

10-sep-18

21:00 - 22:00

B1

Werken met Passie

1

De Sjonnies

2

Maandag

10-sep-18

22:00 - 23:00

A1

Laskar / TLS

7

Rafaboys

1

Donderdag

13-sep-18

19:00 - 20:00

A1

William's Garden

1

StamSolve

6

Donderdag

13-sep-18

20:00 - 21:00

B1

Wielewaal

4

FC Leemax

6

Donderdag

13-sep-18

21:00 - 22:00

A1

Advizo

5

CFM/Transito Jeugd 1

6

Donderdag

13-sep-18

22:00 - 23:00

B1

EPC / World Nautic Center.com

3

Oudcomb BV

7

Maandag

17-sep-18

19:00 - 20:00

A3

Rafaboys

0

Gijpvogels

11

Maandag

17-sep-18

20:00 - 21:00

B1

NTB / PS Combinatie

3

Van der Wal Interieurs Leerdam

1

Maandag

17-sep-18

21:00 - 22:00

A2

William's Garden

7

Bettersafe International

3

Maandag

17-sep-18

22:00 - 23:00

B2

Wielewaal

1

CFM/Transito Jeugd 2

2

Donderdag

20-sep-18

19:00 - 20:00

B3

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

EPC / World Nautic Center.com

 

Donderdag

20-sep-18

20:00 - 21:00

A3

Bettersafe International

1

StamSolve

8

Donderdag

20-sep-18

21:00 - 22:00

A2

Rafaboys

4

Advizo

4

Donderdag

20-sep-18

22:00 - 23:00

A2

Gijpvogels

6

CFM/Transito Jeugd

3

Maandag

24-sep-18

19:00 - 20:00

B2

Oudcomb BV

2

Van der Wal Interieurs Leerdam

6

Maandag

24-sep-18

20:00 - 21:00

A2

StamSolve

4

FC Bal Op Het Dak

2

Maandag

24-sep-18

21:00 - 22:00

A2

Hardinxveld 13

9

Laskar / TLS

1

Maandag

24-sep-18

22:00 - 23:00

B3

CFM/Transito Jeugd 2

6

Werken met Passie

2

Donderdag

27-sep-18

19:00 - 20:00

B3

NTB / PS Combinatie

11

Wielewaal

3

Donderdag

27-sep-18

20:00 - 21:00

B2

Werken met Passie

3

FC Leemax

7

Donderdag

27-sep-18

21:00 - 22:00

B2

De Sjonnies

3

EPC / World Nautic Center.com

5

Donderdag

27-sep-18

22:00 - 23:00

A3

CFM/Transito Jeugd 1

2

FC Bal Op Het Dak

2

Maandag

01-okt-18

19:00 - 20:00

B3

FC Leemax

10

De Sjonnies

6

Maandag

01-okt-18

20:00 - 21:00

A3

Advizo

3

Hardinxveld 13

8

Maandag

01-okt-18

21:00 - 22:00

B1

CFM/Transito Jeugd 2

3

Rafaboys

4

Maandag

01-okt-18

22:00 - 23:00

A5

William's Garden

5

Gijpvogels

1

Donderdag

04-okt-18

19:00 - 20:00

Geen wedstrijd

Donderdag

04-okt-18

20:00 - 21:00

Donderdag

04-okt-18

21:00 - 22:00

Donderdag

04-okt-18

22:00 - 23:00

Maandag

08-okt-18

19:00 - 20:00

B2

Rafaboys

2

NTB / PS Combinatie

2

Maandag

08-okt-18

20:00 - 21:00

B4

De Sjonnies

2

CFM/Transito Jeugd 2

7

Maandag

08-okt-18

21:00 - 22:00

B4

Oudcomb BV

12

Wielewaal

3

Maandag

08-okt-18

22:00 - 23:00

A3

Laskar / TLS

1

William's Garden

7

Donderdag

11-okt-18

19:00 - 20:00

B6

Van der Wal Interieurs Leerdam

14

Werken met Passie

3

Donderdag

11-okt-18

20:00 - 21:00

B4

EPC / World Nautic Center.com

3

FC Leemax

6

Donderdag

11-okt-18

21:00 - 22:00

A5

Advizo

0

StamSolve

5

Donderdag

11-okt-18

22:00 - 23:00

A5

Hardinxveld 13

1

CFM/Transito Jeugd 1

1

Maandag

15-okt-18

19:00 - 20:00

A4

StamSolve

2

Laskar / TLS

0

Maandag

15-okt-18

20:00 - 21:00

A4

Gijpvogels

2

Hardinxveld 13

2

Maandag

15-okt-18

21:00 - 22:00

A4

FC Bal Op Het Dak

9

Bettersafe International

1

Maandag

15-okt-18

22:00 - 23:00

B3

Rafaboys

3

Oudcomb BV

3

Donderdag

18-okt-18

19:00 - 20:00

B5

Wielewaal

3

Van der Wal Interieurs Leerdam

4

Donderdag

18-okt-18

20:00 - 21:00

A7

Laskar / TLS

1

Advizo

1

Donderdag

18-okt-18

21:00 - 22:00

B5

NTB / PS Combinatie

3

De Sjonnies

2

Donderdag

18-okt-18

22:00 - 23:00

B5

FC Leemax

7

CFM/Transito Jeugd 2

0

Maandag

22-okt-18

19:00 - 20:00

A8

Hardinxveld 13

8

William's Garden

4

Maandag

22-okt-18

20:00 - 21:00

B4

Van der Wal Interieurs Leerdam

5

Rafaboys

4

Maandag

22-okt-18

21:00 - 22:00

B5

Werken met Passie

1

Oudcomb BV

2

Maandag

22-okt-18

22:00 - 23:00

B6

CFM/Transito Jeugd 2

3

EPC / World Nautic Center.com

4

Donderdag

25-okt-18

19:00 - 20:00

A9

Gijpvogels

x

Advizo

x

Donderdag

25-okt-18

20:00 - 21:00

A6

CFM/Transito Jeugd 1

0

William's Garden

3

Donderdag

25-okt-18

21:00 - 22:00

A5

Bettersafe International

2

Laskar / TLS

2

Donderdag

25-okt-18

22:00 - 23:00

B4

NTB / PS Combinatie

6

Werken met Passie

2

Maandag

29-okt-18

19:00 - 20:00

B7

FC Leemax

0

Oudcomb BV

5

Maandag

29-okt-18

20:00 - 21:00

A6

Laskar / TLS

3

FC Bal Op Het Dak

3

Maandag

29-okt-18

21:00 - 22:00

B5

Rafaboys

5

EPC / World Nautic Center.com

4

Maandag

29-okt-18

22:00 - 23:00

B7

CFM/Transito Jeugd 2

4

NTB / PS Combinatie

3

Donderdag

01-nov-18

19:00 - 20:00

B7

Van der Wal Interieurs Leerdam

2

De Sjonnies

5

Donderdag

01-nov-18

20:00 - 21:00

B8

Wielewaal

4

Werken met Passie

5

Donderdag

01-nov-18

21:00 - 22:00

A7

CFM/Transito Jeugd 1

2

StamSolve

4

Donderdag

01-nov-18

22:00 - 23:00

A6

Advizo

3

Bettersafe International

5

Maandag

05-nov-18

20:00 - 21:00

B6

NTB / PS Combinatie

6

FC Leemax

3

Maandag

05-nov-18

21:00 - 22:00

B6

De Sjonnies

1

Oudcomb BV

4

Maandag

05-nov-18

22:00 - 23:00

A7

FC Bal Op Het Dak

0

Hardinxveld 13

2

Donderdag

08-nov-18

21:00 - 22:00

B6

Rafaboys

5

Wielewaal

0

Donderdag

08-nov-18

22:00 - 23:00

A6

StamSolve

10

Gijpvogels

0

Maandag

12-nov-18

20:00 - 21:00

B8

Oudcomb BV

2

CFM/Transito Jeugd 2

4

Maandag

12-nov-18

21:00 - 22:00

B8

FC Leemax

8

Van der Wal Interieurs Leerdam

1

Maandag

12-nov-18

22:00 - 23:00

A7

Bettersafe International

3

Gijpvogels

5

Donderdag

15-nov-18

21:00 - 22:00

A4

Advizo

5

William's Garden

11

Donderdag

15-nov-18

22:00 - 23:00

B7

Werken met Passie

5

Rafaboys

0

Maandag

19-nov-18

20:00 - 21:00

A9

FC Bal Op Het Dak

1

William's Garden

4

Maandag

19-nov-18

21:00 - 22:00

A9

Hardinxveld 13

3

StamSolve

5

Maandag

19-nov-18

22:00 - 23:00

B7

EPC / World Nautic Center.com

4

Wielewaal

3

Donderdag

22-nov-18

21:00 - 22:00

A8

Bettersafe International

3

CFM/Transito Jeugd 1

10

Donderdag

22-nov-18

22:00 - 23:00

B8

De Sjonnies

1

Rafaboys

6

Maandag

26-nov-18

20:00 - 21:00

A8

FC Bal Op Het Dak

15

Advizo

2

Maandag

26-nov-18

21:00 - 22:00

B8

EPC / World Nautic Center.com

2

NTB / PS Combinatie

8

Maandag

26-nov-18

22:00 - 23:00

B9

CFM/Transito Jeugd 2

2

Van der Wal Interieurs Leerdam

1

Donderdag

29-nov-18

21:00 - 22:00

B9

Wielewaal

1

De Sjonnies

3

Donderdag

29-nov-18

22:00 - 23:00

 

Oefenwedstrijd nieuw team

 

Maandag

03-dec-18

20:00 - 21:00

B9

EPC / World Nautic Center.com

5

Werken met Passie

3

Maandag

03-dec-18

21:00 - 22:00

B9

Rafaboys

0

FC Leemax

4

Maandag

03-dec-18

22:00 - 23:00

B9

Oudcomb BV

5

NTB / PS Combinatie

2

Donderdag

06-dec-18

21:00 - 22:00

A10

CFM/Transito Jeugd 1

5

Advizo

2

Donderdag

06-dec-18

22:00 - 23:00

B10

De Sjonnies

4

Werken met Passie

6

Maandag

10-dec-18

20:00 - 21:00

A10

Gijpvogels

3

FC Bal Op Het Dak

3

Maandag

10-dec-18

21:00 - 22:00

B3

Van der Wal Interieurs Leerdam

9

EPC / World Nautic Center.com

6

Maandag

10-dec-18

22:00 - 23:00

A9

Laskar / TLS

2

CFM/Transito Jeugd 1

2

Donderdag

13-dec-18

21:00 - 22:00

B10

Rafaboys

5

CFM/Transito Jeugd 2

3

Donderdag

13-dec-18

22:00 - 23:00

B10

FC Leemax

7

Wielewaal

3

Maandag

17-dec-18

20:00 - 21:00

A8

Gijpvogels

5

Laskar / TLS

5

Maandag

17-dec-18

21:00 - 22:00

B10

Oudcomb BV

7

EPC / World Nautic Center.com

16

Maandag

17-dec-18

22:00 - 23:00

A10

Bettersafe International

2

Hardinxveld 13

15

Donderdag

20-dec-18

21:00 - 22:00

B10

Van der Wal Interieurs Leerdam

3

NTB / PS Combinatie

5

Donderdag

20-dec-18

22:00 - 23:00

A10

StamSolve

10

William's Garden

4