Maandag

04-sep-17

19:00 - 20:00

B1

FC Bal Op 't Dak

6

NTB / PS Combinatie

1

Maandag

04-sep-17

20:00 - 21:00

B1

Van der Wal Interieurs Leerdam

4

Laskar / TLS

2

Maandag

04-sep-17

21:00 - 22:00

C4

De Sjonnies

6

Fc Leemax

5

Maandag

04-sep-17

22:00 - 23:00

A1

William's Garden / De Gele Pijl

6

Ganzepoort B.V.

3

Donderdag

14-sep-17

19:00 - 20:00

B3

NTB / PS Combinatie

5

Kruythof

2

Donderdag

14-sep-17

20:00 - 21:00

A1

Advizo

5

Rafaboys

2

Donderdag

14-sep-17

21:00 - 22:00

C1

Gijpvogels

6

Fc Leemax

4

Donderdag

14-sep-17

22:00 - 23:00

C1

EPC / World Nautic Center.com

3

Hardinxveld 13

13

Maandag

18-sep-17

19:00 - 20:00

B1

Maaskade Group

6

Kruythof

2

Maandag

18-sep-17

20:00 - 21:00

B2

Laskar / TLS

1

FC Bal Op 't Dak

5

Maandag

18-sep-17

21:00 - 22:00

C2

Fc Leemax

2

Hardinxveld 13

6

Maandag

18-sep-17

22:00 - 23:00

C2

De Sjonnies

 

Standfast 'The Safety Corporation'

 

Donderdag

21-sep-17

19:00 - 20:00

C1

Standfast 'The Safety Corporation'

 

Oudcomb bv

 

Donderdag

21-sep-17

20:00 - 21:00

A2

CFM/Transito Jeugd

4

Advizo

0

Donderdag

21-sep-17

21:00 - 22:00

A2

StamSolve

4

Los Magos Rojos

7

Donderdag

21-sep-17

22:00 - 23:00

A2

Rafaboys

1

William's Garden / De Gele Pijl

11

Maandag

25-sep-17

19:00 - 20:00

B2

Kruythof

3

Bettersafe International

2

Maandag

25-sep-17

20:00 - 21:00

B2

Maaskade Group

6

Van der Wal Interieurs Leerdam

3

Maandag

25-sep-17

21:00 - 22:00

C2

Wielewaal

0

EPC / World Nautic Center.com

12

Maandag

25-sep-17

22:00 - 23:00

A4

Los Magos Rojos

9

Advizo

7

Donderdag

28-sep-17

19:00 - 20:00

C3

Standfast 'The Safety Corporation'

 

Gijpvogels

 

Donderdag

28-sep-17

20:00 - 21:00

A4

Rafaboys

1

StamSolve

13

Donderdag

28-sep-17

21:00 - 22:00

A3

Advizo

3

William's Garden / De Gele Pijl

3

Donderdag

28-sep-17

22:00 - 23:00

C1

De Sjonnies

6

Wielewaal

2

Maandag

02-okt-17

19:00 - 20:00

B3

Van der Wal Interieurs Leerdam

4

FC Bal Op 't Dak

7

Maandag

02-okt-17

20:00 - 21:00

C3

EPC / World Nautic Center.com

2

De Sjonnies

7

Maandag

02-okt-17

21:00 - 22:00

C3

Fc Leemax

8

Wielewaal

3

Maandag

02-okt-17

22:00 - 23:00

B3

Bettersafe International

3

Maaskade Group

5

Maandag

09-okt-17

19:00 - 20:00

C4

Gijpvogels

0

Hardinxveld 13

8

Maandag

09-okt-17

20:00 - 21:00

C4

Oudcomb bv

11

Wielewaal

3

Maandag

09-okt-17

21:00 - 22:00

B4

Maaskade Group

6

NTB / PS Combinatie

2

Maandag

09-okt-17

22:00 - 23:00

B4

Laskar / TLS

5

Kruythof

3

Donderdag

12-okt-17

19:00 - 20:00

A7

William's Garden / De Gele Pijl

X

Los Magos Rojos

X

Donderdag

12-okt-17

20:00 - 21:00

A3

Ganzepoort B.V.

2

StamSolve

1

Donderdag

12-okt-17

21:00 - 22:00

C4

EPC / World Nautic Center.com

 

Standfast 'The Safety Corporation'

 

Donderdag

12-okt-17

22:00 - 23:00

B4

Bettersafe International

6

Van der Wal Interieurs Leerdam

2

Maandag

16-okt-17

19:00 - 20:00

B5

Laskar / TLS

6

Maaskade Group

7

Maandag

16-okt-17

20:00 - 21:00

B5

Kruythof

4

FC Bal Op 't Dak

6

Maandag

16-okt-17

21:00 - 22:00

B5

NTB / PS Combinatie

0

Bettersafe International

0

Maandag

16-okt-17

22:00 - 23:00

A4

CFM/Transito Jeugd

3

Ganzepoort B.V.

2

Donderdag

19-okt-17

19:00 - 20:00

C3

Hardinxveld 13

4

Oudcomb bv

5

Donderdag

19-okt-17

20:00 - 21:00

C5

Wielewaal

2

Gijpvogels

11

Donderdag

19-okt-17

21:00 - 22:00

A5

Rafaboys

4

CFM/Transito Jeugd

6

Donderdag

19-okt-17

22:00 - 23:00

A5

StamSolve

5

William's Garden / De Gele Pijl

3

Maandag

23-okt-17

20:00 - 21:00

C2

Oudcomb bv

4

Gijpvogels

7

Maandag

23-okt-17

21:00 - 22:00

A5

Ganzepoort B.V.

4

Los Magos Rojos

8

Maandag

23-okt-17

22:00 - 23:00

C5

Standfast 'The Safety Corporation'

 

Hardinxveld 13

 

Donderdag

26-okt-17

21:00 - 22:00

C5

Fc Leemax

3

EPC / World Nautic Center.com

4

Donderdag

26-okt-17

22:00 - 23:00

A1

CFM/Transito Jeugd

1

StamSolve

4

Maandag

30-okt-17

20:00 - 21:00

A6

Ganzepoort B.V.

6

Advizo

3

Maandag

30-okt-17

21:00 - 22:00

B6

NTB / PS Combinatie

7

Van der Wal Interieurs Leerdam

5

Maandag

30-okt-17

22:00 - 23:00

B6

Bettersafe International

1

Laskar / TLS

1

Donderdag

02-nov-17

21:00 - 22:00

A6

Los Magos Rojos

8

Rafaboys

6

Donderdag

02-nov-17

22:00 - 23:00

C5

Oudcomb bv

8

De Sjonnies

1

Maandag

06-nov-17

20:00 - 21:00

C6

Fc Leemax

8

Team Valk

1

Maandag

06-nov-17

21:00 - 22:00

C6

Hardinxveld 13

15

Wielewaal

2

Maandag

06-nov-17

22:00 - 23:00

C6

EPC / World Nautic Center.com

5

Oudcomb bv

12

Donderdag

09-nov-17

21:00 - 22:00

A6

William's Garden / De Gele Pijl

8

CFM/Transito Jeugd

3

Donderdag

09-nov-17

22:00 - 23:00

C6

Gijpvogels

11

De Sjonnies

3

Maandag

13-nov-17

20:00 - 21:00

B6

FC Bal Op 't Dak

6

Maaskade Group

4

Maandag

13-nov-17

21:00 - 22:00

C7

Team Valk

4

Wielewaal

2

Maandag

13-nov-17

22:00 - 23:00

B7

Laskar / TLS

2

NTB / PS Combinatie

2

Donderdag

16-nov-17

21:00 - 22:00

A9

Los Magos Rojos

7

StamSolve

4

Donderdag

16-nov-17

22:00 - 23:00

C7

Oudcomb bv

2

Fc Leemax

4

Maandag

20-nov-17

20:00 - 21:00

C7

De Sjonnies

2

Hardinxveld 13

3

Maandag

20-nov-17

21:00 - 22:00

B7

FC Bal Op 't Dak

1

Bettersafe International

2

Maandag

20-nov-17

22:00 - 23:00

B7

Van der Wal Interieurs Leerdam

5

Kruythof

5

Donderdag

23-nov-17

21:00 - 22:00

A3

Los Magos Rojos

7

CFM/Transito Jeugd

3

Donderdag

23-nov-17

22:00 - 23:00

A7

Rafaboys

4

Ganzepoort B.V.

4

Maandag

27-nov-17

20:00 - 21:00

Geen Wedstrijd

Maandag

27-nov-17

21:00 - 22:00

Geen Wedstrijd

Maandag

27-nov-17

22:00 - 23:00

B8

Kruythof

5

Maaskade Group

0

Donderdag

30-nov-17

21:00 - 22:00

A8

StamSolve

8

CFM/Transito Jeugd

0

Donderdag

30-nov-17

22:00 - 23:00

A8

Rafaboys

1

Advizo

3

Maandag

04-dec-17

20:00 - 21:00

C8

Oudcomb bv

11

Team Valk

3

Maandag

04-dec-17

21:00 - 22:00

A8

Ganzepoort B.V.

7

William's Garden / De Gele Pijl

3

Maandag

04-dec-17

22:00 - 23:00

C8

Wielewaal

3

De Sjonnies

9

Donderdag

07-dec-17

21:00 - 22:00

C8

Fc Leemax

8

Gijpvogels

4

Donderdag

07-dec-17

22:00 - 23:00

C8

Hardinxveld 13

 

EPC / World Nautic Center.com

 

Maandag

11-dec-17

20:00 - 21:00

B8

NTB / PS Combinatie

 

FC Bal Op 't Dak

 

Maandag

11-dec-17

21:00 - 22:00

C9

Team Valk

 

De Sjonnies

 

Maandag

11-dec-17

22:00 - 23:00

C9

Hardinxveld 13

10

Fc Leemax

5

Donderdag

14-dec-17

21:00 - 22:00

A10

StamSolve

10

Ganzepoort B.V.

4

Donderdag

14-dec-17

22:00 - 23:00

A9

Advizo

2

CFM/Transito Jeugd

7

Maandag

18-dec-17

20:00 - 21:00

C4

EPC / World Nautic Center.com

9

Team Valk

4

Maandag

18-dec-17

21:00 - 22:00

B9

FC Bal Op 't Dak

5

Laskar / TLS

1

Maandag

18-dec-17

22:00 - 23:00

A7

Advizo

2

StamSolve

9

Donderdag

21-dec-17

19:00 - 20:00

B10

FC Bal Op 't Dak

 

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

Donderdag

21-dec-17

20:00 - 21:00

C9

Gijpvogels

6

Oudcomb bv

3

Donderdag

21-dec-17

21:00 - 22:00

C11

Fc Leemax

 

De Sjonnies

 

Donderdag

21-dec-17

22:00 - 23:00

C9

EPC / World Nautic Center.com

2

Wielewaal

2

Donderdag

28-dec-17

21:00 - 22:00

B8

Laskar / TLS

3

Van der Wal Interieurs Leerdam

0

Donderdag

28-dec-17

22:00 - 23:00

A10

CFM/Transito Jeugd

2

Los Magos Rojos

9