Donderdag

22-mrt-17

19:00 - 20:00

BA

FC Bal Op 't Dak

 

StamSolve

 

 

22-mrt-17

20:00 - 21:00

C12

Hardinxveld 13

 

Team Valk

 

 

22-mrt-17

21:00 - 22:00

A7

William's Garden / De Gele Pijl

 

Los Magos Rojos

 

 

22-mrt-17

22:00 - 23:00

Geen Wedstrijd

Maandag

26-mrt-17

19:00 - 20:00

B10

FC Bal Op 't Dak

 

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

 

26-mrt-17

20:00 - 21:00

C11

Fc Leemax

 

De Sjonnies

 

 

26-mrt-17

21:00 - 22:00

A11

Ganzepoort B.V.

 

CFM/Transito Jeugd

 

 

26-mrt-17

22:00 - 23:00

C14

EPC / World Nautic Center.com

 

Gijpvogels

 

Donderdag

29-mrt-17

19:00 - 20:00

C5

Team Valk

 

Hardinxveld 13

 

 

29-mrt-17

20:00 - 21:00

BA

StamSolve

 

William's Garden / De Gele Pijl

 

 

29-mrt-17

21:00 - 22:00

A13

Rafaboys

 

Los Magos Rojos

 

 

29-mrt-17

22:00 - 23:00

B11

NTB / PS Combinatie

 

Maaskade Group

 

Maandag

02-apr-17

19:00 - 20:00

2e Paasdag

 

02-apr-17

20:00 - 21:00

 

02-apr-17

21:00 - 22:00

 

02-apr-17

22:00 - 23:00

Donderdag

05-apr-17

19:00 - 20:00

A11

Ganzepoort B.V.

 

CFM/Transito Jeugd

 

 

05-apr-17

20:00 - 21:00

C15

Team Valk

 

Oudcomb bv

 

 

05-apr-17

21:00 - 22:00

B13

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

NTB / PS Combinatie

 

 

05-apr-17

22:00 - 23:00

B12

FC Bal Op 't Dak

 

Kruythof

 

Maandag

09-apr-17

19:00 - 20:00

BA

FC Bal Op 't Dak

 

Maaskade Group

 

 

09-apr-17

20:00 - 21:00

C14

Hardinxveld 13

 

De Sjonnies

 

 

09-apr-17

21:00 - 22:00

C15

Gijpvogels

 

Fc Leemax

 

 

09-apr-17

22:00 - 23:00

B12

Bettersafe International

 

NTB / PS Combinatie

 

Donderdag

12-apr-17

19:00 - 20:00

C15

De Sjonnies

 

Wielewaal

 

 

12-apr-17

20:00 - 21:00

C15

Gijpvogels

 

Fc Leemax

 

 

12-apr-17

21:00 - 22:00

A13

Advizo

 

Ganzepoort B.V.

 

 

12-apr-17

22:00 - 23:00

A15

CFM/Transito Jeugd

 

StamSolve

 

Maandag

16-apr-17

19:00 - 20:00

C11

Hardinxveld 13

 

Gijpvogels

 

 

16-apr-17

20:00 - 21:00

A14

Los Magos Rojos

 

William's Garden / De Gele Pijl

 

 

16-apr-17

21:00 - 22:00

B13

Maaskade Group

 

FC Bal Op 't Dak

 

 

16-apr-17

22:00 - 23:00

B14

NTB / PS Combinatie

 

Laskar / TLS

 

Donderdag

19-apr-17

19:00 - 20:00

B14

Kruythof

 

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

 

19-apr-17

20:00 - 21:00

C16

Oudcomb bv

 

Gijpvogels

 

 

19-apr-17

21:00 - 22:00

C16

De Sjonnies

 

Team Valk

 

 

19-apr-17

22:00 - 23:00

A14

StamSolve

 

Advizo

 

Maandag

23-apr-17

19:00 - 20:00

A12

William's Garden / De Gele Pijl

 

StamSolve

 

 

23-apr-17

20:00 - 21:00

B13

Laskar / TLS

 

Bettersafe International

 

 

23-apr-17

21:00 - 22:00

C16

Wielewaal

 

EPC / World Nautic Center.com

 

 

23-apr-17

22:00 - 23:00

C16

Fc Leemax

 

Hardinxveld 13

 

Donderdag

26-apr-17

19:00 - 20:00

C17

Team Valk

 

Gijpvogels

 

 

26-apr-17

20:00 - 21:00

A15

Advizo

 

Rafaboys

 

 

26-apr-17

21:00 - 22:00

B15

Maaskade Group

 

Kruythof

 

 

26-apr-17

22:00 - 23:00

A12

Los Magos Rojos

 

Ganzepoort B.V.

 

Maandag

30-apr-17

19:00 - 20:00

C17

Fc Leemax

 

Wielewaal

 

 

30-apr-17

20:00 - 21:00

C15

EPC / World Nautic Center.com

 

Hardinxveld 13

 

 

30-apr-17

21:00 - 22:00

B14

Bettersafe International

 

FC Bal Op 't Dak

 

 

30-apr-17

22:00 - 23:00

A14

Ganzepoort B.V.

 

Rafaboys

 

Donderdag

03-mei-17

19:00 - 20:00

B15

FC Bal Op 't Dak

 

NTB / PS Combinatie

 

 

03-mei-17

20:00 - 21:00

A12

CFM/Transito Jeugd

 

Rafaboys

 

 

03-mei-17

21:00 - 22:00

 

 

 

 

 

 

03-mei-17

22:00 - 23:00

 

Beker

 

Beker

 

Maandag

07-mei-17

19:00 - 20:00

B15

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

Laskar / TLS

 

 

07-mei-17

20:00 - 21:00

C17

Hardinxveld 13

 

Oudcomb bv

 

 

07-mei-17

21:00 - 22:00

C17

EPC / World Nautic Center.com

 

De Sjonnies

 

 

07-mei-17

22:00 - 23:00

 

Beker

 

Beker

 

Donderdag

10-mei-17

19:00 - 20:00

Hemelvaart

 

10-mei-17

20:00 - 21:00

 

10-mei-17

21:00 - 22:00

 

10-mei-17

22:00 - 23:00

Maandag

14-mei-17

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

14-mei-17

20:00 - 21:00

A15

William's Garden / De Gele Pijl

 

Ganzepoort B.V.

 

 

14-mei-17

21:00 - 22:00

 

Beker

 

Beker