Donderdag

18-apr-19

19:00 - 20:00

B13

Rafaboys

 

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

 

18-apr-19

20:00 - 21:00

B15

FC Leemax

 

NTB / PS Combinatie

 

 

18-apr-19

21:00 - 22:00

B15

Oudcomb BV

 

De Sjonnies

 

 

18-apr-19

22:00 - 23:00

A16

StamSolve

 

CFM/Transito Jeugd 1

 

Maandag

22-apr-19

19:00 - 20:00

Geen wedstrijd

 

22-apr-19

20:00 - 21:00

 

22-apr-19

21:00 - 22:00

 

22-apr-19

22:00 - 23:00

Donderdag

25-apr-19

19:00 - 20:00

B15

Werken met Passie

 

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

 

25-apr-19

20:00 - 21:00

B15

EPC / World Nautic Center.com

 

CFM/Transito Jeugd 2

 

 

25-apr-19

21:00 - 22:00

B16

Oudcomb BV

 

FC Leemax

 

 

25-apr-19

22:00 - 23:00

Oefenwedstrijd nieuw team

Maandag

29-apr-19

19:00 - 20:00

KF

Gijpvogels

 

William's Garden

 

 

29-apr-19

20:00 - 21:00

KF

Hardinxveld 13

 

StamSolve

 

 

29-apr-19

21:00 - 22:00

KF

CFM/Transito Jeugd 1

 

FC Bal Op Het Dak

 

 

29-apr-19

22:00 - 23:00

KF

Advizo

 

NTB / PS Combinatie

 

Donderdag

02-mei-19

19:00 - 20:00

B16

Oudcomb BV

 

FC Leemax

 

 

02-mei-19

20:00 - 21:00

B16

Rafaboys

 

Werken met Passie

 

 

02-mei-19

21:00 - 22:00

B16

NTB / PS Combinatie

 

CFM/Transito Jeugd 2

 

 

02-mei-19

22:00 - 23:00

B16

De Sjonnies

 

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

Maandag

06-mei-19

19:00 - 20:00

A15

Gijpvogels

 

StamSolve

 

 

06-mei-19

20:00 - 21:00

A16

Advizo

 

Laskar / TLS

 

 

06-mei-19

21:00 - 22:00

B17

Van der Wal Interieurs Leerdam

 

FC Leemax

 

 

06-mei-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Donderdag

09-mei-19

19:00 - 20:00

B17

Rafaboys

 

De Sjonnies

 

 

09-mei-19

20:00 - 21:00

B17

CFM/Transito Jeugd 2

 

Oudcomb BV

 

 

09-mei-19

21:00 - 22:00

B17

NTB / PS Combinatie

 

EPC / World Nautic Center.com

 

 

09-mei-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Maandag

13-mei-19

19:00 - 20:00

A17

Advizo

 

FC Bal Op Het Dak

 

 

13-mei-19

20:00 - 21:00

B13

FC Leemax

 

EPC / World Nautic Center.com

 

 

13-mei-19

21:00 - 22:00

A17

Laskar / TLS

 

Gijpvogels

 

 

13-mei-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Donderdag

16-mei-19

19:00 - 20:00

B18

NTB / PS Combinatie

 

Oudcomb BV

 

 

16-mei-19

20:00 - 21:00

B18

De Sjonnies

 

Wielewaal

 

 

16-mei-19

21:00 - 22:00

A18

CFM/Transito Jeugd 1

 

Laskar / TLS

 

 

16-mei-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Maandag

20-mei-19

19:00 - 20:00

B18

Werken met Passie

 

EPC / World Nautic Center.com

 

 

20-mei-19

20:00 - 21:00

 

Halve finalist 1

 

Halve finalist 2

 

 

20-mei-19

21:00 - 22:00

 

Halve finalist 3

 

Halve finalist 4

 

 

20-mei-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Donderdag

23-mei-19

19:00 - 20:00

A17

CFM/Transito Jeugd 1

 

Bettersafe International

 

 

23-mei-19

20:00 - 21:00

B18

FC Leemax

 

Rafaboys

 

 

23-mei-19

21:00 - 22:00

Oefenwedstrijd nieuw team

 

23-mei-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Maandag

27-mei-19

19:00 - 20:00

A17

William's Garden

 

Hardinxveld 13

 

 

27-mei-19

20:00 - 21:00

A18

Advizo

 

Gijpvogels

 

 

27-mei-19

21:00 - 22:00

A15

FC Bal Op Het Dak

 

Laskar / TLS

 

 

27-mei-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Donderdag

30-mei-19

19:00 - 20:00

Geen wedstrijd

 

30-mei-19

20:00 - 21:00

 

30-mei-19

21:00 - 22:00

 

30-mei-19

22:00 - 23:00

Maandag

03-jun-19

19:00 - 20:00

A18

William's Garden

 

FC Bal Op Het Dak

 

 

03-jun-19

20:00 - 21:00

A18

StamSolve

 

Hardinxveld 13

 

 

03-jun-19

21:00 - 22:00

A16

Gijpvogels

 

Bettersafe International

 

 

03-jun-19

22:00 - 23:00

Geen wedstrijd

Donderdag

06-jun-19

19:00 - 20:00

 

Promotie/Degradatie

 

Promotie/Degradatie

 

 

06-jun-19

20:00 - 21:00

 

Finalist 1

 

Finalist 2

 

 

06-jun-19

21:00 - 22:00

Slotavond!

 

06-jun-19

22:00 - 23:00